Украина - реалии!!!!!!!!

Современная история Украины (в т.ч. АТО на Донбассе)
Закрыто
Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Sanek » 14 ноя 2019, 23:38

Warisdeath писал(а):
14 ноя 2019, 23:30
У путина очередные требования
И план Назарбаева провести случку встречу не сработал... :wink:

Президент России Владимир Путин сообщил, что до переговоров в «нормандском формате» речи о двухсторонней встречи с украинским лидером Владимиром Зеленским не идет. Об этом он заявил в Бразилии на пресс-конференции, трансляцию которой вел телеканал «Россия 24».

«О встрече до «нормандского формата» речи не идет, поскольку мы договорились о том, что будем встречаться в «нормандском формате». Ну а если уже будем встречаться, так чего уж нам суетиться и бегать на неподготовленные встречи. Я думаю, в этом никто не заинтересован: ни я, ни президент Зеленский. Мы же должны выйти с каким-то результатом», — сказал он.

Так он прокомментировал предложение первого президента Казахстана Нурсултана Назарбаева организовать встречу Путина с Зеленским на нейтральной территории.
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 2):
WarisdeathГоша
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25124
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Warisdeath » 14 ноя 2019, 23:39

А ещё он заявил, что у них "полный контакт":
«Мы с ним (с Зеленским) в контакте, мы с ним разговариваем по телефону. Полный контакт есть», — заявил Путин.
И что нет нужды для встречи тет-а тет в Казахстане:
«Чего нам суетиться и бегать на неподготовленные встречи. В этом никто не заинтересован, ни я, ни президент Зеленский», — заявил путин.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
SanekГошаРост76
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Sanek » 14 ноя 2019, 23:42

Warisdeath писал(а):
14 ноя 2019, 23:39
А ещё он заявил, что у них "полный контакт"
:rofl:
80555 - Украина - реалии!!!!!!!!
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 3):
WarisdeathГошаРост76
Рейтинг: 25%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7464
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25697 раз
Карма: +2/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Bikini » 15 ноя 2019, 11:14

Коротко о ситуации в стране :biggrin:
80589 - Украина - реалии!!!!!!!!
За это сообщение автора Bikini поблагодарили (всего 4):
WarisdeathГошаLumenРост76
Рейтинг: 33.33%
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25124
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Warisdeath » 15 ноя 2019, 12:42

Нафтогаз - красави! :good:
Зробив скрін, щоб залишилось!
Ми не подавали позови - ми захищаємось проти позовів!!! :good2:
Гібридна війна вона така гібридна))
80595 - Украина - реалии!!!!!!!!
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
Рост76LumenГоша
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25124
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
LumenГоша
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8763
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30126 раз
Карма: +16/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Влад Бевх » 15 ноя 2019, 23:29

Украинцы потратили на покупки на АЛи в 11.11 на 70% финансов больше чем в прошлом году. В ПРивате даже легла система платежей на час - благо наготове была "пожарная команда" технарей, такое предвидели и восстановили. И это при том в Украине ввели таможенное ограничение в 100 долларов и продавцы с Али обычно пишут цену 45 баксов на товаре стоимостью 500. Наша таможня пока не видит реальный платеж с Али, вот с гирбеста платежки уже видно реальные.

Всего же алигрупп в этот день совершила сделок на почти 39 миллиардов долларов против примерно 2,8 миллиарда обычных суточных )для сравнения ебай и амазон совершают на 1,1 и 0,9 миллиардов сделок суточных).

Зажрались плебеи..
В 19 веке в Европе даже средний класс носил одно пальто лет 10 а потом сдавал портному в перелицовку (воротник и обшлаги перешивались).
За это сообщение автора Влад Бевх поблагодарили (всего 2):
WarisdeathSanek
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25124
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Warisdeath » 16 ноя 2019, 02:06

Звідки взялося “покоління-ЗЕ”?
Багато хто запитує себе, чому молодь, яка народилася в Незалежній Україні, голосує за Зеленського і зовсім не любить свою країну?

Значна частина цих дівчат і хлопців віком до 30 років знають англійську краще за українську, у побуті послуговуються російською, не читають книжки, дуже люблять розважатися і, головне, не думають і живуть одним днем. Звідки вони взялися і чому їх так багато?

Як і більшість українців, я теж над цим замислилася, і раптом відповідь знайшлася сама собою http://m.aratta-ukraine.com/text_ua.php ... gsYWRFNwsc
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
ГошаSanekLumen
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12592
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70500 раз
Карма: +11/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Lumen » 16 ноя 2019, 12:06

Инет:

Начальник ГБР Труба опубликовал видео, на котором при испытаниях прострелили бронежилет. Ни тип броника ни класс защиты не указан. Расстояния не ясно, визуально около 10 метров (возможно и менее). Из чего стреляли и тип боеприпаса не указаны....Труба теоретически должен быть серьезным дядькой.....Но у меня сложилось впечатление, что либо он идиот, либо остальных считает таковыми.....Это по делу Марченко....Вот так, господа хорошие, а возможно и лохи безмозглые...

Мало того. Экспертизу проводил другой изготовитель броников. И лицензии на проведение экспертизы у него нет.

Конфликт интересов? Не не слышали....
За это сообщение автора Lumen поблагодарили (всего 3):
WarisdeathГошаРост76
Рейтинг: 25%
Кораблю безопасней в порту, но он не для этого строился.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25124
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Warisdeath » 16 ноя 2019, 21:10

У Києві невідомі викрали главу "Укрексімбанку" Гриценка
За словами родичів Гриценка, невідомі забрали його в чорний автобус безпосередньо на очах у дитини, з якою він гуляв. Сім'я звернулася в правоохоронні органи.

Як виявилось пізніше, главу "Укрексімбанку" Гриценка не викрадали, він затриманий СБУ за дорученням Генпрокуратури. Про це повідомила на своїй сторінці у фейсбуці спікер СБУ Олена Гітлянська:
80962 - Украина - реалии!!!!!!!!
Як повідомили в пресцентрі СБУ, затриманий підозрюється в сприянні легалізації доходів, одержаних незаконним шляхом, високопоставленими чиновниками часів Януковича. "Зловживаючи своїм службовим становищем, затриманий вивів із-під арешту майно одного з медіахолдингів", - йдеться в повідомленні.
Справу веде Генеральна прокуратура України.

Довідка. Олександр Гриценко був призначений на посаду голови правління "Укрексімбанку" наглядовою радою фінустанови 1 серпня 2014 року. Колективу банку його представила особисто на той час глава НБУ Валерія Гонтарєва.
Гриценко змінив на цій посаді Віталія Білоуса, який очолював "Укрексімбанк" з початку 2013 року. Всі повноваження він отримав 15 серпня 2014 року - безстроково.
https://censor.net.ua/ua/n3160081

:hm: На очах у дитини.. Вiн небезпечний злочинець чи терорист?
А може справа в чомусь іншому?
80961 - Украина - реалии!!!!!!!!
І ось ще таке, також для довідки. :hm:

Зверніть увагу на дату, хоча яка різниця коли воно це писало?
80965 - Украина - реалии!!!!!!!!
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
SanekГоша
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25124
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Warisdeath » 16 ноя 2019, 22:13

Голову АТ "Укрексімбанк" Олександра Гриценка затримав одіозний прокурор Костянтин Кулик.
Про це стало відомо із заяви адвоката Дениса Галанського.

"СБУ коментує вчиненене співробітниками цієї спецслужби бандитське викрадення Олександра Гриценка, називаючи його "затриманням за дорученням Генеральної прокуратури України". Чому взагалі СБУ щось коментує, коли за їх же твердженням справу веде Генеральна прокуратура? І коментувати має одіозний прокурор Кулик?" - заявив адвокат.

"Затримання здійснено без ухвали суду, з грубими порушеннями закону, за відсутності законних підстав. Було піддано небезпеці дитину Гриценка, яку вкинули в автобус, а потім кинули напризволяще. Замість доставки затриманого до найближчого органу досудового розслідування, Гриценка кілька годин возили містом в наручниках, піддаючи тортурам. Під приводом медичного освідування доставили до лікарні, але після прибуття адвокатів від освідування відмовились і повезли до ізолятора. Протокол почали складати через 8 годин", - додав адвокат.

Раніше народний депутат з фракції "Європейська Солідарність" Ростислав Павленко заявив, що акт проти Гриценка повертає до пам’яті якісь часи НКВС чи ті країни, в яких право людини і належність процедур – це лише загальні фрази.
"Цю справу, по суті, звичайно, мають коментувати адвокати для того ,щоб забезпечити повноцінний і повномасштабний захист і таким чином уникнути будь-яких спекуляцій навколо цієї справи. Але вже зараз можна сказати, що ми бачимо дуже негативний тренд. Ми пам’ятаємо цілу серію нападів на Валерію Гонтареву і на її майно", - сказав Павленко.

Він нагадав, що арешт пана Писарука на теж дуже сумнівних підставах.

"І тепер – сьогоднішній акт, назвемо це так, який повертає до пам’яті якісь часи НКВС чи ті країни, в яких право людини і належність процедур – це лише загальні фрази. І це все наводить на дуже сумні висновки", - додав Павленко.
Політолог Андрій Смолій заявив, що затримання голови АТ "Укрексімбанк" Олександра Гриценка - це замах олігарха Ігоря Коломойського на ту банківську реформу, яка відбулася в нас у 2014-2016 роках.
"Мова, по суті, йде про те, що є замах зрозуміло кого - це олігарха Ігоря Коломойського на ту банківську реформу, яка відбулася в нас у 2014-2016 роках. Тому що ці люди, власне і голова Райффайзен Банку, який був заступником Гонтарєвої, Гонтарєва і пан Олександр Гриценко, про якого ми говоримо зараз - вони всі були причетні до цієї реформи. Тому зараз ми всі прекрасно розуміємо, що правоохоронні органи діють за чиєюсь вказівкою. Це, по-перше, запит пошвидше когось садити. По-друге, це розправа над тими, хто так чи інакше причетний до націоналізації ПриватБанку", - сказав Смолій.
https://censor.net.ua/ua/news/3160094/b ... yk_advokat
https://prm.ua/bankira-gritsenka-zatrim ... ror-kulik/
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
SanekГоша
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Sanek » 16 ноя 2019, 23:30

Warisdeath писал(а):
16 ноя 2019, 21:10
У Києві невідомі викрали главу "Укрексімбанку" Гриценка
На войне все средства хороши... :wink:
За это сообщение автора Sanek поблагодарил:
Гоша
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25124
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Warisdeath » 16 ноя 2019, 23:41

Sanek писал(а):
16 ноя 2019, 23:30
На войне все средства хороши...
Кто с кем воюет? :hm:
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
SanekГоша
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25124
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
SanekLumenГоша
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12592
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70500 раз
Карма: +11/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Lumen » 17 ноя 2019, 14:21

Кабмин отменил ограничение тарифов на отопление и горячую воду

Кабинет Министров Украины принял решение "О признании утратившим силу постановления Кабинета Министров Украины от 26 июня 2019 г. № 560".

Как передает Цензор.НЕТ, об этом сообщает пресс-служба Министерства энергетики и защиты окружающей среды Украины.

"Решение обеспечивает стабильное прохождение отопительного сезона и устраняет угрозу отключения городов от газа из-за экономически необоснованных ставок тарифов", - говорится в сообщении.

Напоминается, что в конце июня 2019 года правительство Гройсмана приняло Постановление, которое вводит нерыночные механизмы. А именно - установление предельных цен/тарифов на услуги для населения городов областного значения.

https://censor.net.ua/n3160112
81047 - Украина - реалии!!!!!!!!
81048 - Украина - реалии!!!!!!!!
За это сообщение автора Lumen поблагодарили (всего 2):
WarisdeathГоша
Рейтинг: 16.67%
Кораблю безопасней в порту, но он не для этого строился.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Александр Сергеевич Перижняк
Полковник
Полковник
Сообщения: 7623
Зарегистрирован: 13 июл 2018
Поблагодарили: 15966 раз
Карма: +8/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Александр Сергеевич Перижняк » 17 ноя 2019, 14:25

Lumen, да тут собственно без разницы тарифы будут расти потому что монополисты олигархи хотят кушать и дальше. но мама любит скорость ))))

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25124
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Warisdeath » 18 ноя 2019, 00:43

Прокуратура затримала голову "Укрексімбанку" Олександра Гриценка за те, що він домігся стягнення на користь держави коштів і майна біглого президента Віктора Януковича. Таку заяву зробив адвокат банкіра Денис Галанський.

"Із 78 сторінок підписаного відомим на всю України прокурором Костянтином Куликом повідомлення про підозру голові правління ПАТ "Укрексімбанк" Олександру Вікторовичу Гриценку, конкретним діям власне Гриценка присвячено буквально кілька речень. А саме, Кулик звинувачує Гриценка в тому, що він як керівник "Укрексімбанку" наполегливо вживав заходів щодо погашення заборгованості за виданими банком кредитами", – розповів Галанський.

Він додав: "У тому числі – і за рахунок заставного майна і коштів. І досяг успіху, "на підставі отриманих судових рішень" домігся стягнення на користь державного ПАТ "Укрексімбанк" коштів і майна".

Адвокат наголосив: "Кулик може скільки завгодно розписувати кому належали заставлені кошти і майно (Кулик пише – злочинній організації Януковича) і яким чином вони були здобуті. Керівник ПАТ "Укрексімбанк" Гриценко стягнув кошти і майно на користь державного банку і на підставі судових ухвал. Отже – не скоїв жодного правопорушення, а навпаки, захистив інтереси ПАТ "Укрексімбанк".
https://espreso.tv/news/2019/11/17/gryc ... vy_advokat
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25124
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Warisdeath » 18 ноя 2019, 13:16

Мы строили, строили
Нет, не так
Мы копали, копали
Уууу, не, не так
О! Мы лепили, лепили, и наконец-то слепили. И это ничего, что оно не лепится, ну, потому что жидкое, но очччччень хочется слепить хоть что-то, хоть что-нибудь, хоть какашечку.
Мля, эта зелень нивелировала всё, уничтожила всё, к чему она прикоснулась. Все государственные институты. И новые, и старые. Они нивелируют государство.
Трандец, они выдвигают ПРОЕКТ подозрения. Вы где-нибудь видели такой бред? Нормальный человек впадает в ступор от такого. Зелёный пипл хавает. Эти мрази выполняют хотелки тупого населения, которое жаждет посадок и зрелищ. И эти мрази готовы выполнять всё, что угодно путину и его свите.

ДБР направило в ГПУ проєкти повідомлення про підозру Порошенку та подання в Раду про зняття недоторканності.
https://dbr.gov.ua/news/dbr-skeruvalo-d ... CeIKu7ZmxY

Мля, підозра щодо можливого неправомірного впливу на проведення конкурсу з добору кандидатів для призначення членів Вищої ради правосуддя у березні-травні 2019 року

Сцуки позорные
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
LumenГоша
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12592
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70500 раз
Карма: +11/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Lumen » 18 ноя 2019, 13:18

Зважаючи на високу увагу суспільства до стану досудового розслідування кримінальних проваджень, учасником яких є п’ятий президент України, інформуємо, що слідчі центрального апарату Державного бюро розслідувань скерували до Генеральної прокуратури України проєкт повідомлення про підозру п’ятому президенту України.

Проєкт підозри підготовлено та направлено до прокуратури в рамках досудового розслідування кримінального провадження щодо можливого неправомірного впливу на проведення конкурсу з добору кандидатів для призначення членів Вищої ради правосуддя у березні-травні 2019 року. У документі іде мова про підозру п’ятого президента України у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 109 та ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України.

Крім цього, слідчі ДБР направили до прокуратури проєкт подання до Верховної Ради України про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності п’ятого президента України, який є чинним народним депутатом України.

https://dbr.gov.ua/news/dbr-skeruvalo-d ... tu-ukraini

Стаття 109. Дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади

3. Дії, передбачені частиною другою цієї статті, вчинені особою, яка є представником влади, або повторно, або організованою групою, або з використанням засобів масової інформації, - караються обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк з конфіскацією майна або без такої.

Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем.

1. Зловживання владою або службовим становищем, тобто умисне, з корисливих мотивів чи в інших особистих інтересах або в інтересах третіх осіб, використання службовою особою влади чи службового становища всупереч інтересам служби, якщо воно заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян або державним чи громадським інтересам, або інтересам юридичних осіб, - карається виправними роботами на строк до двох років або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

2. Те саме діяння, якщо воно спричинило тяжкі наслідки, - карається позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
За это сообщение автора Lumen поблагодарили (всего 2):
WarisdeathГоша
Рейтинг: 16.67%
Кораблю безопасней в порту, но он не для этого строился.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12592
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70500 раз
Карма: +11/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Lumen » 18 ноя 2019, 13:20

Warisdeath, одновременно! :drink:
За это сообщение автора Lumen поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%
Кораблю безопасней в порту, но он не для этого строился.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Закрыто
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Современные события в Украине (в т.ч. АТО на Донбассе)»